ویژگی‌های بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران ۱۴۰۳ +راهنمایی

بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران 1403 کیست؟ بیمارها در انتخاب دکتر و کلینیک چه نکته‌هایی را باید در نظر بگیرند؟ در این نوشته چهار ویژگی مهم بهترین ایمپلنت کار در تهران را خدمت شما بیان می‌کنم تا آنها را هنگام درخواست مشاوره ایمپلنت دندان در نظر بگیرید.

ایمپلنتولوژی دندان بهترین راه برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته و بازیابی لبخند شماست. این تکنیک در سال‌های اخیر به طرز فوق‌العاده‌ای تکامل یافته و امروزه امکانات بسیار متنوعی پیدا کرده است. حالا اگر ایمپلنت توسط متخصص و جراح با تجربه و ماهری انجام نشود، ممکن است برای بیمار دردسرهای جبران‌ناپذیری را ایجاد کند. اینجاست که پیدا کردن بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان در تهران مهم می‌شود. پس زدن ایمپلنت، به وجود آمدن عفونت، درد، آسیب به بافت لثه فقط گوشه‌ای از دردسرهایی است که با درمان توسط بهترین دکتر ایمپلنت، احتمال بروزشان به صفر می‌رسد.

 

۴ ویژگی مهم بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران 1403

1. نوع جراحی ایمپلنت دندان

هنگام انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت، به دنبال خدمات ایمپلنت دندانی باشید که جراحی را با هدایت کامپیوتر به شما ارائه می‌دهند. با استفاده از این روش، ایمپلنت‌ها با همراهی یک راهنمای سه بعدی، بدون نیاز به پیوند استخوان، در دهان شما قرار می‌گیرند و امکان جراحی ایمپلنت دندان کمتر تهاجمی می‌شود. خب، فایده این نوع جراحی چیست؟ التهاب و ناراحتی به حداقل می‌رسد.

2. برنامه‌ریزی دیجیتال ایمپلنت

دندانپزشک و خدماتی را برای کاشت ایمپلنت دندان خودتان انتخاب کنید که جراحی را با شبیه‌سازی کامپیوتری انجام می‌دهد. اکنون تکنولوژی آنقدر پیشرفته کرده که پزشک به راحتی می‌تواند قبل از انجام عمل جراحی ایمپلنت، شبیه سازی دیجیتالی درمان شما را بر روی صفحه کامپیوتر به شما نشان دهد.

با انجام این کار، متخصص ایمپلنت می‌تواند مشکلات درمانی دندان شما را پیش‌بینی کند و در مورد مناسب‌ترین اندازه‌های ایمپلنت و استراتژی مناسب در حین جراحی و قبل از شروع عمل واقعی تصمیم بگیرد. به این ترتیب، در طول کل فرآیند، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران 1403
دکتر شهاب محمدی بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

3. تجهیزات پزشکی ایمپلنت

دو معیار در این باره بسیار مهم است:

  •      تجربه کلینیک در سال‌های متمادی و درمان‌های موفقی که انجام داده.
  •      ایمپلنتولوژیست و پروتز کار دندان هر دو توسط یک پزشک انجام شود.

در بسیاری از کلینیک‌ها، دندانپزشک، ایمپلنت‌ها را قرار می‌دهد و بعد از دوره استئواینتگراسیون (3 تا 4 ماه)، پزشک دیگری وظیفه تنظیم ایمپلنت یا پروتز نهایی را بر عهده دارد.

کار با همان دندانپزشک به دلیل ارتباط بین نحوه کاشت ایمپلنت و نتیجه دندان نهایی از ابتدا تا انتها یک معیار کیفی ضروری و مهم است. من به شما توصیه می‌کنم دندانپزشکی را انتخاب کنید که تمام مراحل کاشت ایمپلنت را با در نظر گرفتن کل فرآیند طراحی خودش انجام بدهد و نیازی به دکتر دیگری نداشته باشید. برعکس، وقتی دو پزشک با تخصص‌های مختلف روی یک بیمار کار می‌کنند، احتمال اینکه نتیجه عملکردی و زیبایی نهایی دندان پایین بیاید، خیلی زیاد است.

دکتر محمدی موفق به کسب دوره آموزشی زیبایی دندانپزشکی که به طور مستقیم زیرنظر پرفسور (Mac Lauren – مَک لارن) از اساتید بنام دانشگاه UCLA است، شده‌اند. علاوه بر آن موفق به اخذ مدارک برگزیده دندانپزشکی زیبایی از همین دانشگاه شده‌اند. در ادامه می‌توان به عضویت در آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا و عضویت در آکادمی جهانی ایمپلنت اشاره کرد که با تکیه بر آن در سال‌های گذشته خدمات زیادی در این زمینه‌ها برای عموم مردم، جامعه هنرمندان و ورزشکاران بنام ایران انجام داده‌اند. همین دلایل کافی است تا ایشان بتوانند تمام مراحل کاشت ایمپلنت شما را به بهترین صورت انجام دهند.

4. گواهی و ضمانت کیفیت ایمپلنت

هنگام انتخاب بهترین دکتر و متخصص ایمپلنت، همیشه یک گواهی کیفیت از وی درخواست کنید و مطمئن شوید که کلینیک تضمین خوبی برای ایمپلنت به شما ارائه می‌دهد. خیلی خیلی مهم است که درباره شناسه برند، ابعاد و شماره سریال ایمپلنت‌هایی که قرار است روی دندان شما گذاشته شود بیشتر بدانید.

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران را بشناسید!

دکتر شهاب محمدی فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران در رشته دندانپزشکی و دارای مدرک بین‌المللی برگزیده دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه UCLA است. عضویت در آکادمی جهانی ایمپلنت، عضویت در آکادمی دندانپزشکان آمریکا و همکاری با فدراسیون‌های ورزشی مختلف جهت ارائه خدمات دندانپزشکی به ورزشکاران و همکاری با بسیاری از شرکت‌های معتبر جهانی از جمله زیمر آمریکا برخی از افتخارات ایشان است.

همچنین ایشان از کارشناسان برجسته دندانپزشکی صدا و سیما و مورد اعتماد بسیاری از سلبریتی‌ها، بازیگران و ورزشکاران است. همه این ویژگی‌ها دست به دست هم داده‌اند تا ایشان را تبدیل به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران کند.

 

دکتر فوق تخصص ایمپلنت در تهران

در کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب محمدی به روزترین و مدرن‌ترین تجهیزات دنیا مانند اسکن ۳ بعدی، در دسترس مراجعه‌کنندگان عزیز است. دکتر شهاب محمدی به مدرن بودن تکنولوژی، خاص بودن و تخصصی بودن کلینیک خودش بیش از اندازه اهمیت می‌دهد و سعی می‌کند از آخرین فناوری‌های عرصه ایمپلنت در کارش استفاده کند.

دکتر شهاب محمدی کیفیت و سرعتی را که درخور بیماران خودش است را به آنها ارائه می‌دهد و در محیطی صمیمی و دوست‌داشتنی نتایج قبل و بعد از ایمپلنت دندان را در اختیار بیمارانش قرار می‌دهد. پس وقتی پیش بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران هستید، با خیالی آسوده می‌توانید دندان‌های خودتان را ترمیم کنید و طبیعی‌ترین و سالم‌ترین لبخند را تجربه نمایید.

 

بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران

دکتر شهاب محمدی با سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه ایمپلنت و همکاری با شرکت‌های بزرگ دنیا و کسب و مدارک علمی معتبر از ASTRA سوئد، III سوییس، biodenta سوییس، zimmer آمریکا، biohorizen آمریکا، Direct آمریکا، M Implant آلمان، CMI کره‌جنوبی، Implantium کره‌جنوبی،‌‌ bicon و غیره یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت در غرب و شرق تهران هستند.

انجام ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب محمدی دارای مزایای زیادی نسبت به سایر کلینیک‌ها است. شما در این کلینیک با متخصص‌ترین و زبده‌ترین دکتر ایمپلنت دندان سر و کار خواهید داشت. کسی که بهترین دوره‌ها را سپری کرده و در رزومه خودش عمل‌های ایمپلنت بسیاری را روی دندان سلبریتی‌ها، بازیگران و ورزشکاران با موفقیت و رضایت دارد.

شما می‌توانید تصویر دندان‌های خودتان را به کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب محمدی ارسال کنید تا از مشاوره رایگان استفاده کنید. همچنین از میزان هزینه برای خدمات زیبایی و درمانی خود آگاه شوید، اما من همیشه به مراجعین محترم پیشنهاد می‌کنم برای معاینه دقیق‌تر، به صورت حضوری تشریف بیاورند و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوند.

در بسیاری از خدمات کلینیک دکتر محمدی نیازی نیست تمام هزینه‌ها را به‌صورت یکجا پرداخت کنید و شما می‌توانید با توجه به پیشرفت کار و در چند قسط، هزینه را پرداخت نمایید.

بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران 1403

بهترین دکتر متخصص ایمپلنت در تهران 1403

ایمپلنت‌های دندانی استفاده شده در کلینیک دندانپزشکی دکتر شهاب محمدی یک روش ترمیمی موثر است که در سال‌های اخیر توجه زیادی را به خودش جلب کرده است. در واقع، این ایمپلنت‌ها توانایی بی‌نظیری در حفظ استخوان فک دارند و طول عمر آنها بیش از 20 سال با ظاهری طبیعی است. فهمیدن دلیل آن نیز سخت نیست، چون هر ایمپلنتی به صورت منحصر به فرد برای هر یک از بیماران استفاده می‌شود و به همین دلیل میزان موفقیت خیره‌کننده 95٪ را به دنبال دارد.

دکتر شهاب محمدی قبل از انجام عمل ایمپلنت دندان، واجد شرایط بودن شما را برای دریافت ایمپلنت بررسی می‌کند. شما برای اینکه کاندیدای خوبی برای کاشت ایمپلنت باشید باید پنج ویژگی زیر را داشته باشید.

1. مقدار کافی استخوان

ایمپلنت‌های دندانی با دوام و ماندگاریشان شناخته می‌شوند و از طریق جراحی به صورت مستقیم در استخوان فک قرار می‌گیرند. اما اگر بیمار مقدار کافی استخوان در دهانش نداشته باشد، پیش رفتن با این روش می‌تواند منجر به شکست ایمپلنت شود. بنابراین، دکتر محمدی ممکن است انجام پیوند استخوان یا انتخاب روش ترمیمی دیگر مانند دندان مصنوعی را برای شما توصیه کند.

2. لثه‌های سالم

احتمالاً به ندرت به اهمیت لثه‌های خودتان فکر کردید. با این وجود، آنها نقش مهمی در حفظ دندان‌های شما در یک راستا دارند. لثه‌ها همچنین نقش ضربه‌گیر، و یک سیستم لنگر را برای دندان‌های شما برعهده دارند. اما اگر عفونت، عملکرد لثه‌ها را به خطر بیندازد، آنها می‌توانند از ایمپلنت جدا شده و باکتری‌هایی تولید کنند که ممکن است به استخوان فک حمله‌ور شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، بیماران مبتلا به بیماری لثه ممکن است پیش از اقدام به کاشت دندان نیاز به درمان داشته باشند.

3. تعهد به سلامت دهان و دندان

در مقایسه با سایر راه‌حل‌های ترمیمی، ایمپلنت‌های دندانی شرایط نگهداری نسبتاً کمی دارند. از این گذشته، با کاشت آنها شما مجبور نیستید محدودیت‌های غذایی مزاحم را تحمل کنید. یا از محلول‌های تمیز کننده ویژه‌ای که می‌توانند نظم زندگی روزانه شما را مختل کنند، استفاده کنید.

اما با این همه بسیار مهم است که شما یک روال منظم بهداشتی دهان و دندان داشته باشید و به آن متعهد باشید تا طول عمر ایمپلنت‌های خودتان را طولانی‌تر کنید و آنها را در بهترین حالت نگه دارند.

4. بدون بیماری مزمن بودن

متأسفانه، بیماران مبتلا به یک بیماری مزمن بیشتر در معرض خطر شکست ایمپلنت هستند. به عنوان مثال، بیماران مبتلا به دیابت مستعد ابتلا به پوسیدگی و بیماری لثه هستند. این وضعیت همچنین می‌تواند در همجوشی ایمپلنت و استخوان فک اختلال ایجاد کند. بعلاوه، سایر شرایط مزمن می‌تواند بیماران را در برابر عوارض حین جراحی آسیب‌پذیر کند. بنابراین، بهترین  و با تجربه‌ترین دندانپزشک در این شرایط ترجیح می‌دهد یک روش جایگزین کم تهاجمی را برای شما توصیه کند.

5. نداشتن عادت‌های بد

عادات بد دهان، مانند استفاده از محصولات تنباکو و نوشیدن بیش از حد، می‌تواند منجر به مشکلات دندانی مانند از دست دادن استخوان، خشکی دهان و ناتوانی در لخته شدن خون شود.

همچنین، روند بهبود آهسته ایمپلنت‌های دندانی را مستعد شکست می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، دندانپزشک به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ای برای ترک این الگوها در نظر بگیرید. و بتوانید با خیال راحت لبخندتان را بازیابی کنید.

اگر یک دندان، چند دندان یا کل قوس دندان‌های خود را از دست داده‌اید و شرایطی را که در بالا گفتم را دارید؛ وقتش رسیده که با یک دندانپزشک زبده و با تجربه در مورد ترمیم لبخندتان با ایمپلنت دندان صحبت کنید. بعد از مشاوره اولیه، یک قدم به لبخند کامل نزدیکتر خواهید شد!

 

چطور بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران را پیدا کنیم؟

خب شاید از خودتان بپرسید که حالا بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران را با این ویژگی‌ها از کجا پیدا کنیم. من به شما پیشنهاد می‌کنم پروسه زیر را دنبال کنید:

  1. در مرحله اول سعی کنید فهرستی از دندانپزشکان و متخصصان ایمپلنت را در تهران انتخاب کنید.
  2. در مرحله‌ بعد با عواملی که بیشتر برای شما مهم‌اند این فهرست را کوتاه‌تر کنیدتا تا به دندانپزشک مورد نظرتان نزدیک‌تر شوید. مثلاً می‌توانید از عوامل زیر برای کوتاه‌تر کردن فهرست‌تان استفاده کنید:
  • موقعیت مکانی مطب دندانپزشک را بررسی کنید، که چقدر به شما نزذیک‌تر است.
  • نظرات بیمارهای سابق دندانپزشک‌ها را بخوانید و هر کدام که ویژگی‌‌های بهترین متخصص ایمپلنت را تایید کردند، در فهرست‌تان نگه دارید.
  • ببینید روزهای کاری مطب چه زمانی‌هایی است و شما در آن زمان‌ها وقت دارید.
  • ببینید نحوه پاسخگویی و نوبت‌دهی آنها چطور است.

لازم نیست همه این کارها را با مراجعه حضوری انجام بدهید، فقط کافی است در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی جستجو کنید. دندانپزشک‌ها را پیدا کنید و نظرات مراجعه‌کننده‌های هر کدام را بخوانید و از بین آنها بهترین را انتخاب کنید.

Leave a Comment